ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
21 اردیبهشت 1400
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
21 اردیبهشت 1400
آخرین مهلت ثبت نام
18 آبان 1400
آخرین مهلت ارسال مقاله
1 مهر 1400
تاریخ برگزاری

19 الی 21 آبان ماه 1400

درباره همایش

فناوری با زندگی ما ادغام شده است. در واقع، نمیتوانیم به گوشه ای از محل کار یا زندگی اجتماعی خود نگاه کنیم و ردپای فناوری را در آن نبینیم. حتی اگر در زندگی روزمره خود از فناوری خاصی استفاده نکرده باشیم، بدون تردید گزینه‌هایی را برای آن در ذهنمان آماده کرده‌ایم. بنابراین، فاصله توسعه و معرفی هر فناوری تا ورود آن به زندگی روزمره ما بسیار کوتاه‌تر شده است.

از آنجا که حوزه سلامت و درمان همیشه با جان انسان‌ها سر و کار دارد، استفاده از آخرین فناوری‌ها برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن به‌ یک اصل مهم تبدیل شده است، مخصوصا در حال حاضر که تمام دنیا با بیماری همه گیر کووید- 19 دست و پنجه نرم می کند و فناوری می­تواند در این زمینه بسیار کمک کننده باشد و حوزه سلامت و درمان نیز چنین فرصتی را از دست ندهد.

ما مفتخریم که از 19 الی 21 آبان ماه 1400 چهارمین همایش فناوری و ارتقاء سلامت با محوریت سلامت هوشمند را به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی وارستگان برگزار کنیم. همانطور که گفته شد محوریت این همایش سلامت هوشمند است که این موضوع می­تواند فرایند های کاربردی را در حوزه سلامت به ما نشان دهد.

در این همایش شما فرصت دارید تا 15 مرداد ماه مقالات خود را برای ما ارسال کنید و علاقه مندان نیز تا 31 شهریور ماه فرصت دارند که در این همایش شرکت کنند.

محور های این کنگره:

1- کاربرد فناوری اطلاعات در سلامت هوشمند

2- سلامت هوشمند و سیستم های سلامت

3- فرصت ها و چالش های به کارگیری فناوری اطلاعات در سلامت هوشمند

4- سلامت هوشمند در همه گیری کووید-19

مروری داشته باشیم به همایش های قبلی که برگزار شدند:

همایش کشوری فناوری اطلاعات و ارتقا سلامت یکی از معتبر ترین همایش­های کشوری در زمینه فناوری اطلاعات در حوزه سلامت است که با هدف بهره گیری از توانایی متخصصان و کارشناسان حوزه های مختلف این رشته ایجاد شده است.

چهارمین دوره این همایش با محوریت اصلی سلامت هوشمند به میزبانی مرکز آموزش عالی وارستگان در مشهد مقدس درحالی برگزار می‌ شود که دوره اول و دوم آن به ترتیب به میزبانی شهر تهران و دانشگاه شهید بهشتی تهران و دوره سوم آن به دلیل پاندمی کوید۱۹ به صورت مجازی برگزار شده است.

اولین همایش فناوری و ارتقاء سلامت در تاریخ 25 تیرماه 1397 با محوریت سیاست گزاری سلامت، دومین همایش در تاریخ 27 شهریورماه 1398 با محوریت سرطان و سومین همایش در تاریخ 22 آذر ماه 1399 برگزار شد.

 

پوستر همایش
تماس با ما
تلفن ثابت

051-350-91160

داخلی 341

نمابر

Telegram: https://t.me/ithpa3

Instagram: @Varastegan_health

کانال همایش

erteghasalamat4@

ایمیل

4-health-it-co@varastegan.ac.ir

آدرس

مشهد، بلوار وکیل آباد، نبش لادن 3، پلاک 98

مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

روز شمار همایش
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان